PlayBoy Gaming
Dobrodosli na PlayBoy Gaming forum. Da vidite sadrzaj foruma morate se registrovati ili ulogovati. Ako niste registrovani molimo vas odvojite malo vremena i registrujte se.

Hvala, Admin team.


Ovde mozete skinuti novi CS 1.6 v42 (p48):
cs-skini.me/v42
PlayBoy Gaming
Dobrodosli na PlayBoy Gaming forum. Da vidite sadrzaj foruma morate se registrovati ili ulogovati. Ako niste registrovani molimo vas odvojite malo vremena i registrujte se.

Hvala, Admin team.


Ovde mozete skinuti novi CS 1.6 v42 (p48):
cs-skini.me/v42
PlayBoy Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gost, Dobrodosli na PlayBoy Gaming! Prijatan i ugodan boravak na forumu zeli vam admin team.
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodosli na PlayBoy Gaming website!
Prijatan i ugodan boravak na sajtu zeli vam admin team!
PlayBoy [Fy_Snow] Arena: 193.104.68.1:27024
Banovao me je jedan od "HEADADMINA"  B_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000
Similar topics

     

     Banovao me je jedan od "HEADADMINA"

    Ići dole 
    2 posters
    AutorPoruka
    W4R3




    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 09.08.2011

    Banovao me je jedan od "HEADADMINA"  Empty
    PočaljiNaslov: Banovao me je jedan od "HEADADMINA"    Banovao me je jedan od "HEADADMINA"  EmptyUto Avg 09, 2011 8:00 pm

    Moj nick je W4R3 . . Pozvao me je brat da igramo na ovom vasem fy_snow serveru i ja sam usao . . nakon 5 minuta igra ja popio bancugu . . Molim vas da me odbanujete . . Evo i demo snimka : NECE DA SE POSTAVI!@! -.-
    STEAM_0:1:39114151
    ADMIN: nesto Hell./ . ne znam . . banovao me je : 9.8.2011 . . . u 22:00 ako cete tacno ! UNBAN!
    kontakt steam i fb
    fb : Nemanja Joxa Joksimovic


    Poslednji izmenio W4R3 dana Sre Avg 10, 2011 9:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    TOTA




    Broj poruka : 46
    Datum upisa : 22.02.2011
    Godina : 28
    Lokacija : Evropa :)

    Banovao me je jedan od "HEADADMINA"  Empty
    PočaljiNaslov: Re: Banovao me je jedan od "HEADADMINA"    Banovao me je jedan od "HEADADMINA"  EmptyUto Avg 09, 2011 8:15 pm

    W4R3 ::
    Moj nick je W4R3 . . Pozvao me je brat da igramo na ovom vasem fy_snow serveru i ja sam usao . . nakon 5 minuta igra ja popio bancugu . . Molim vas da me odbanujete . . Evo i demo snimka : NECE DA SE POSTAVI!@! -.-
    STEAM_0:1:39114151
    ADMIN: nesto Hell./ . ne znam . . banovao me je : 9.8.2011 . . . u 22:00 ako cete tacno ! UNBAN!
    kontakt steam i fb
    fb : Nemanja Joxa Joksimovic

    Da Hotel Hell : ) te banovo postavi demo mora moci i unban cu te !!! PS. Igro si preko 15 minuta na serveru Smile
    Nazad na vrh Ići dole
    W4R3




    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 09.08.2011

    Banovao me je jedan od "HEADADMINA"  Empty
    PočaljiNaslov: RAZUMES DA NECE ? ???    Banovao me je jedan od "HEADADMINA"  EmptySre Avg 10, 2011 9:32 am

    New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information. ! ADD ME NA FB DA TI DAM DEMO!
    Nazad na vrh Ići dole
    TOTA




    Broj poruka : 46
    Datum upisa : 22.02.2011
    Godina : 28
    Lokacija : Evropa :)

    Banovao me je jedan od "HEADADMINA"  Empty
    PočaljiNaslov: Re: Banovao me je jedan od "HEADADMINA"    Banovao me je jedan od "HEADADMINA"  EmptySre Avg 10, 2011 5:29 pm

    W4R3 ::
    New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information. ! ADD ME NA FB DA TI DAM DEMO!


    Posalji nekom pa neka on postavi !!!
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    Banovao me je jedan od "HEADADMINA"  Empty
    PočaljiNaslov: Re: Banovao me je jedan od "HEADADMINA"    Banovao me je jedan od "HEADADMINA"  Empty

    Nazad na vrh Ići dole
     
    Banovao me je jedan od "HEADADMINA"
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » Evo vam neki SS,nmm ni jedan demo,ako moze unban !?

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    PlayBoy Gaming :: PlayBoy Serveri :: Zahtjevi za unban-
    Skoči na: